Skládací banketové stoly jsou praktickou (ale také nezbytnou) součástí vybavení banketových, konferenčních nebo svatebních sálů. Jsou však užitečné i pro každodenní použití, proto stojí za to zvážit nákup tohoto typu nábytku. Jsou velmi funkční a mají mnohostranné využití. Co se o nich vyplatí vědět a na co si dát při nákupu pozor? To vše se dozvíte v tomto článku.

Skládací banketové stoly se vyznačují těmito vlastnostmi:

  • lehkost – díky lehké konstrukci našich stolů je můžete snadno přenášet a přemisťovat. Takové řešení rozhodně usnadňuje přípravu místnosti na příjezd hostů a vyžaduje mnohem méně práce,
  • praktičnost – díky skládací funkci jsou stoly velmi funkční. Můžete je rychle rozložit, čímž zkrátíte čas potřebný k přípravě místnosti na večírek, a stejně rychle je i složit. Problémem není ani skladování – nábytek ve složeném stavu zabírá poměrně málo místa,
  • kvalita – stoly jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje jejich pevnost a trvanlivost po mnoho let. Jednou zakoupené stoly vám zůstanou po dlouhou dobu,
  • vzhled – estetický vzhled banketových stolů je ideální pro nejrůznější akce. V době fotografií a online reportáží je nesmírně důležité, jak událost vizuálně připravíme!

banketové stoly

Jak mohu použít skládací banketové stoly?

První a nejdůležitější využití těchto typů stolů je samozřejmě pro nejrůznější oslavy a události, například svatby, křtiny, narozeniny, obchodní jednání atd. Využití však najdou i jako místo pro rozdělování pokrmů, například bufet, sladký stůl a podobně.
Tím však možnosti tohoto nenápadného nábytku nekončí. Stejně dobře je můžeme použít doma jako další skládací stůl. Takové řešení se vám bude hodit při svátcích a rodinných oslavách – můžete snadno ubytovat všechny hosty (i ty nečekané). V případě potřeby můžete použít skládací banketové stoly a většinu času je mít složené. Tento typ stolu můžete použít také jako zahradní nábytek, například na terase.

Co je třeba zvážit při nákupu skládacích banketových stolů?

Při rozhodování o koupi skládacích banketových stolů zvažte především to, kolik stolů potřebujete, jaké jsou vaše možnosti skladování a jaký tvar nábytku vám bude nejlépe vyhovovat. Výběr správných banketových stolů závisí také na typu akce, kterou pořádáte, a na vašich plánech, jak nábytek později využijete. Vyplatí se vybírat univerzální nábytek, který můžeme použít v jakékoli situaci. To je důležité zejména pro firmy, které pořádají večírky. Široká nabídka naštěstí umožňuje vybrat si stůl, který splní všechna naše očekávání. Podívejte se na modely, které jsou dnes k dispozici, a vyberte si ideální skládací stůl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup